Dla innych kolejna sprawa.
Dla nas nowe wyzwanie.

 • Zapewniamy pomoc prawną klientom biznesowym oraz osobom indywidualnym.
 • Doskonale rozumiemy potrzeby biznesu.
 • Skutecznie pomagamy w trudnych życiowych sprawach.
 • W ramach wyjątkowego programu START_UP legal support pomagamy stawiać pierwsze kroki w biznesie.
 • Reprezentujemy przedsiębiorców i osoby fizyczne w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych.
 • Działamy zarówno na terenie Poznania, jak i całej aglomeracji poznańskiej.
 • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiamy organizowanie spotkań w formie wideokonferencji.
Działamy od 2010 roku.
Siedziba kancelarii w Poznaniu.
Biuro w Gostyniu.
Wsparcie na terenie całej Polski.
Setki zadowolonych klientów.
Należymy do:

 

 

 

Działamy w stowarzyszeniu
przedsiebiorczoscdlaekologii.pl

Karta na wszelki wypadek

Naszym Klientom oferujemy usługi prawne związane zarówno z ich życiem zawodowym, jak i prywatnym. W wielu przypadkach Klienci powierzają nam opiekę prawną nie tylko nad ich firmami, ale także rodzinami oraz pracownikami. Dlatego pragniemy zaoferować wyróżniającą nas na polskim rynku usługę prawną.

Karta na wszelki wypadek to oferta skierowana przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy chcą docenić oraz wyróżnić swoich pracowników lub członków rodzin poprzez objęcie ich wsparciem prawnym w trudnych życiowych sprawach. Karta może być finansowana np. z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Działanie usługi

Przedsiębiorca zawiera umowę z kancelarią, w ramach której określony zostaje zakres usług, liczba pracowników, koszt oraz okres związania umową. W systemie informatycznym kancelarii dla każdego pracownika objętego usługą udostępnione zostaje dedykowane konto. Otrzymują oni także indywidualną kartę umożliwiającą skorzystanie z usługi.

Zakres usługi

W zależności od wykupionego pakietu usługa obejmuje wsparcie w zakresie porad prawnych dotyczących spraw cywilnych, rodzinnych, oraz spadkowych. Klienci otrzymują także specjalną ofertę na reprezentację w sprawach sądowych.

Koszt usługi

Koszt usługi uzależniony jest od wybranego standardu tj. [złoty] [srebrny] [brązowy], liczby pracowników objętych programem oraz limitu porad prawnych lub limitu czasowego. Przykładowy koszt dla firmy zatrudniającej do 10 osób, przy wyborze standardu [brązowego] oraz limicie porad prawnych wynosi na jednego pracownika ~ 100,00 zł netto. W każdym przypadku jednak oferta jest zindywidualizowana i przygotowywana w oparciu o analizę potrzeb Klienta.

Świadczenie usługi

Porady prawne świadczone poprzez konsultację telefoniczną lub system informatyczny. W ramach standardu [złotego] istnieje możliwość świadczenia porady prawnej także w siedzibie kancelarii lub w siedzibie klienta.
Pracownik objęty ochroną prawną nie może uzyskać konsultacji prawnej w sprawach dotyczących jego relacji z pracodawcą lub innym pracownikiem. Usługa nie obejmuje także reprezentacji w postępowaniach sądowych lub też administracyjnych (czy też o podobnym charakterze). Usługą nie są objęte także czynności związane z przygotowywaniem pism, oświadczeń, opinii.

Zespół

Blog

Jakie losy czeka przedsiębiorstwo prowadzone w formie jednoosobowej działalności gospodarczej po śmierci przedsiębiorcy?
 • 28/10/2020
 • Piotr Szymański
Tematyka sukcesji firm jest jednym z głównych przedmiotów działalności Kancelarii Radców Prawnych Szymański & Tyrzk spółka partnerska. Jeszcze w 2016...
COVID-19 – izolacja, kwarantanna, nadzór epidemiologiczny
 • 23/10/2020
 • Piotr Szymański
Tym wpisem na naszym blogu powracamy do tematu, który został już przez nas omówiony na początku pierwszej fali epidemii COVID-19....
Jakie są warunki prawne organizacji imprez/spotkań/zebrań z uwzględnieniem rygorów epidemicznych?
 • 02/07/2020
 • Piotr Szymański
Organizacja imprez lub przyjęć okolicznościowych została poddana szczególnemu reżimowi prawnemu. Punkt wyjścia do analizy prawnej stanowi ustawa o zapobiegania oraz...
Tarcza antykryzysowa – świadczenie postojowe dla samozatrudnionych
 • 09/04/2020
 • Jan Piechocki
Jednym z nowych rozwiązań pomocowych przewidzianych przez ustawę z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem,...

Zaufali nam

Kontakt

Szymański & Tyrzyk
Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.

Siedziba kancelarii:
ul. Wierzbięcice 6/8
61-568 Poznań
NIP 7831657232

tel. 61 102 49 00
kancelaria@stlegal.pl

Biuro w Gostyniu:
ul. Sikorskiego 4/2
63-800 Gostyń
tel. 61 102 49 00
kancelaria@stlegal.pl

Porady prawne on-line: tel. 696 457 149

Automatyczna rezerwacja: https://stlegal.vek.com.pl/umow_spotkanie/

Skontaktuj się z nami